Pomoc drogowa i części samochodowe – usługi dodatkowe

Pomożemy w wielu sytuacjach

Oferta warsztatu samochodowego Wrocławskiej Kliniki Samochodowej obejmuje zarówno usługi mechaniki pojazdowej, serwis klimatyzacji, jak i szereg usług dodatkowych. Na uwagę zasługuje szczególnie oferta pomocy drogowej, która raczej rzadko pojawia się w propozycjach firm o podobnym profilu działalności. Wypadki na drodze zdarzają się w najmniej spodziewanych momentach. Naszym zadaniem jest pomóc, by niespodziewane zdarzenie drogowe nie pokrzyżowało Waszych planów.  Reagujemy natychmiast – naszym priorytetem jest dotrzeć na miejsce zdarzenia najszybciej jak to tylko jest możliwe. Posiadamy sprzęt odpowiedni do świadczenie usług pomocy drogowej na miejscu. To jednak tylko część naszych propozycji dodatkowych.

Solidne auto części i przygotowanie samochodu

Oferujemy Państwu profesjonalną sprzedaż i wymianę części samochodowych. Posiadamy bardzo bogaty asortyment różnych elementów, bez których prawidłowe funkcjonowanie pojazdu jest praktycznie niemożliwe. Dzięki rozbudowanej wiedzy motoryzacyjnej i mechanicznej pracowników naszego warsztatu samochodowego oraz zdolności do wykorzystania jej w praktyce, możecie Państwo liczyć na fachowy dobór auto części do Waszego pojazdu.

Dodatkowo, Wrocławska Klinika Samochodowa na Państwa specjalne życzenie zajmie się przygotowaniem Waszego samochodu do sprzedaży. Sprawdzimy i doprowadzimy do optymalnego stanu każdy element, by pojazd szybko znalazł nabywcę. Usługę tę, podobnie jak serwis klimatyzacji i mechanikę pojazdową wykonujemy już od wielu lat, dzięki czemu wiemy na co zwracać szczególną uwagę, a czego na pierwszy rzut oka nie widać. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.